Boya Sökücü Sprey

Yorum yapılmamış

Boya sökücü sprey ürünler son yıllarda hayatımıza giren ürünlerdir. Mobil ekipler ve hobi kullanıcıları tarafından kullanımı olan sanayide kullanımı çok kısıtlı olan ürünlerdir. Gazlı kutular içerisine basılarak veya büyük komplikasyon işlerde basınçlı hava ile püskürtme atılarak kullanılan boya çözücü sprey ürünlerdendir. Aşırı sıcak veya aşırı soğuk ortamlarda boya sökücü sprey kullanmayınız. Soğuk havalarda boya sökücü jel sprey donma eğilimi gösterecektir. Sıvı boya sökücüler jel ise soğuk havada yüzeyde hiç tutunamayacaktır. Boya çözücüler sprey olarak da önemli hata ayıklama ürünleridir.

Boya Sökücü Sprey boya çözücüler özellikleri

Boya çözücü sprey püskürtme kullanılan ürünlerdendir. sıvı tipi ve jel tipi şeklinde sunulmaktadır. Boya çözücü sprey sıvı tipleri çok işlevsel değildir. Daha çok jel tipleri işlevsel kullanım için kullanılmaktadır. Boya çözücüler sprey dikkat edilecek nokta şişe sıcakta bırakıldığı an patlamaktadır. Riskleri oldukça fazla aynı zamanda kullanım alanları hobi kullanıcısından öteye gitmeyen ürünlerdendir.

Boya sökücü Sprey

Boya Sökücü Sprey

Boya Sökücü Sprey ve boya çözücü sprey Kullanım Alanları

Daha çok hobi tüketiciler almaktadır. genelde çok sıkça yanıltılan tüketici almaktadır çünkü gerek fiyatı gerekse işlevi çok kullanım imkanı sunmamaktadır. Aynı boya sökücü sprey ürünün jel formülü ile aynı işi yapabilmektedir insanlar. Gazlı şişe içerisinde 150 250 gram arası Boya sökücüler konularak satılan ürünler sıvı tipi zaten çok işe yaramayan ve işlevi çok düşük boya sökme gücü çok düşük ürün tipindedir. Jel tipi ise daha işlevsel ve kullanıcıyı memnun eden ürün yapısını taşımaktadır. Çünkü yüzeye tutunması diğerine oranla yüzeyde kalması ve boyaya işlemesi daha kolaydır.

Boya Sökücü Sprey ve boya sökücüler Kullanırken Dikkat edilmesi gerekenler

Gazlı şişeleri asla sıcakta bırakmayın ve sıcak ortamda kullanmayın. ısı şişe içerisindeki ga ve ürünün kendinden çıkarttığı gaz ile bir bombaya dönüşebilir. Çok ciddi yaralanmalara sebep verebilir. Çünkü Bazı firmalar direk ürün koyup şişeye gaz basıp satmaktadırlar. Ürün sahteciliği oldukça fazladır. Belli bazlı uzun yıllarını vermiş firmalar bu ürünü gerçekten doğru üretmektedir. Yanlış ve satış baskısı ile ucuz üretim yapan firmalardan uzak durun.
Boşalmış boya sökücü sprey ambalajları bile çok tehlikelidir. Boya sökücüler asla gözünüze veya cildinize değdirmeyin. Evinizde veya yanınızda çocuğunuz var ise kullanmayın ve kullandırmayın. Kullanım esnasında 20 cm uzaktan boyası sökülecek yüzeye püskürterek kullanın. Çok kalın boyalarda iş yapmayacaktır boşuna beklentide olmayın. Bunun için doğru ürün boya sökücüler sıvı veya boya sökücüler jel üründür.

 
 

Benzer yazılar

tümünü gör