Boya Sökücü Çeşitleri

Yorum yapılmamış

Boya sökücü jel özellikleri boya sökücü çeşitleri ve formülü kullanım alanları nerelerde kullanılmaz. Hangi boya sökücüler sprey özellikleri kullanım alanları ve kullanırken dikkat edilmesi gerekenler. Boya Sökücüler alkali nedir çeşitleri formülü içerikte kullanılan kimyasallar. Boya Sökücüler asit doğru kullanımı doğru sitem örnekler yanlış kullanım örnekleri, dikkat edilmesi gerekenler. Boya çözücüler ve boya çözücü ürünleri tanıyalım buyurun.

Boya Sökücü ve boya çözücü üretimindeki hatalar

İlk üretimle çok alelacele yapıldı. Sektörün diğer hakimi olan ulusal firmalar ise bu ürüne hiç önem vermeyip Avrupa’nın yasakladığı ürün tiplerini satın aldı. Türkiye lokasyonuna bu ürünler hızla sokulunca hatalı ürünlerden eli ayağı şişen ve hastanelik olmayan usta kalmadı.

Boya Sökücü, boya çözücü, boya çıkarıcı

Boya sökücü

Boya çözücüler daha sonra çok bilen jenerasyon ortaya çıktı

Bu jenerasyon diğer firmalardan çıkan üretim yardımcıları veya satış elemanları idi. O kadar hızlı girdiler ki sektöre sektör baktı ki bu iş ayağa düştü ürün araştırmasını bile kesti. Geliştirme yapmadı herkes yasaklı asit katkılı ürünü satıcılar vasıtası ile bilinçsizce tüketti. Bu ikinci jenerasyonun verdiği hata hala telafi edilmiş durumda değil.

Peki ustalar ne yaptı bu Boya Sökücü Çeşitleri durumu karşısında

Ustalar eski sisteme geri döndü. Buna çok iyi ve büyük servislerde dahil. Çünkü boya sökücüler asit kullandıkları saç ertesi gün pas yapıyordu. Daha sonra boya çözücü de yapacakları işçiliği bu defa pas sökücü de fazlası ile yapıyorlardı. Birde şunun farkına vardılar. Pasını söktükleri parça daha dayanıksız oluyor çünkü saç milim kalınlığında ciddi incelmeler oluyordu eski sistem ile.

Peki Boya sökücüler eski güzel günlerine gelebilmesi için ne yapılmalı

Öncelikle boya sökücü çeşitleri asidik ürün kullanımı sadece uzman söküm işlerinde kullanılmalı. Boya sökücü jel içerisine asit katılmamalı. Boya çıkarıcı yaygınlaştırılmasının önündeki en ciddi olay asidik içerik nedeniyle tahriş oranıdır. Bu oranların nasıl düşeceği kısaca açıklandı. Birde şunu eklemek gerekir. Sanayi kullanımının artırılması önemli bir etkendir. Bu da bakım zamanlaması ve makine bakımlarında canavar kullanımı yerine boya çözücü kullanımı çok iyi anlatılmalıdır. Bizim sanayicimiz hurdayı sevmiyor. İstif kasaları vb gibi bir çok ürün hurdacılarda duruyor. Bunların boyalarının sökülmesi ve tekrar kullanıma sokulması ciddi bir döngüdür. Bu döngü hem işletmenize hem size kazandıracaktır. Yağ sökücü ürün grubumuz da yağ çözümleri inceleyebilirsiniz.

 
 

Benzer yazılar

tümünü gör