Boya Sökücü Alkali

Yorum yapılmamış

Endüstriyel Boya sökücü Alkali ve Boya çözücü kimyasal ürünler genellikle daldırma olarak kullanılan ürünlerdir. Sanayi alanında çok kullanımları gözükmez. Sistemsel olarak daha çok askeriye ve nato gibi kurumsal altyapısı ve büyük endüstriyel boylarda kullanılır.

Boya Sökücü Alkali Nedir

Ph seviyes 7 üstü kimyasal özellik olarak belirtebiliriz. Birkaç tipi vardır bu tipler metale göre ve kullanım alışkanlığına göre değişiklik gösterirler. Alkali ürünlerde söküm efekti diğer ürünlere göre farklıdır. Söküm aşamasını gözle pek göremezsiniz. Söküm parça yıkandıktan sonra belli olur. Bu nedenle genellik çok zor ve üst üste boya atılan zeminlerin sökümü ve stabilize kontrolü açısından çok daha kolay olması sebebi ile tercih edilirler.

boya sökücü alkali

Boya sökücü alkali

Alkali Boya Sökücü çeşitleri

Metallere göre değiştiğini söylemiştik. Aynı zamanda sıcak kullanım veya soğuk kullanıma göre de değişiklik gösterirler. Bu değişikliğin en önemli sebebi içerik ham madde kıstasıdır. içerik ham maddeleri o kadar değişiklik gösterebilmektedir ki stabiliteyi sağlayan birkaç firma bu koduna ön plana çıkmaktadır. Formülasyon ve üretim zorluğu diğer ürünlerden tamamen farklı oluşu bu ürünü sektör tarafından bilinmez kategorisine sokmaktadır.

Alkali Boya Sökücü formülü

Boya çözücü sprey Alkali Formülü alkali malzemeler ve türevleri stabilitör ve aktivatör ile tamamlanır. seçeneklerin fazla olması doğru ürün için yıllar süren deneme yapılmasını şart koşuyor. Çünkü standart ürünlerde çok farklı teknik ile üretilen ürün. eğer deneme yapmadan satıyor ve firmaya güvenip satıyor iseniz muhtemelen geri dönecektir. Bireysel kullanıcıya yutturulan hileler burada pek işlemez. Çünkü testler oldukça zor ve tamamen uyum aranmaktadır. İçine ne koyarsan olacak bir yapı değildir. en düşük satışı 5 ton civarından başlaması da geri alacağınız üründen edeceğiniz zararın bir açıklaması oluyor.

Boya çözücü Alkali İçerikte kullanılan kimyasallar

Asit ile değer kazandırılması önemli etkidir. Stabilizasyon ısı değerleri ve çalışma ortamı gibi şartlar ürünün performansında önemlidir. Bu konuda Ankara da katıldığım bir seminerin notlarından bir örnek vereyim. Türkiye de 5 firma bunu tam form ile üretebilirken. Dünyada bu sayı 34 olduğunu düşünün. Boya çözücü jel alkali doğru ürün seçimi ve doğru formülasyon ile doğru pazar payı ve karlılığı yüksek bir üründür. Fakat rekabet de inanılmaz oranda fazladır. Bazı uluslar arası belgelere ihtiyacınız var.

 
 

Benzer yazılar

tümünü gör